Od malička jsem cítil potřebu pomáhat lidem i přírodě. Ať už jsem dělal to, či ono, vždy jsem ze sebe vydával to nejlepší. Ne vždy to bylo dobře, ale ze všech svých rozhodnutí jsem si odnesl ponaučení, které mě posouvalo stále dál. Cítil jsem neustále, že chci víc. Víc pomáhat a jiným způsobem. Jenže osvícení stále nepřicházelo, pořád jsem netušil, co je mým poselstvím na tomto krásném světě.

V únoru roku 2007 mi zemřel můj milovaný taťka a v říjnu téhož roku se nám narodil syn Lukášek a tím to asi vše začalo. Moje cesta nabrala jiný směr a já měl spoustu nezodpovězených otázek. Další silný zážitek byla operace mozku mé milované ženy v roce 2012. Operace se zdařila, za což jsem vděčný nejen řízení osudu, ale hlavně i panu Dr. Klenerovi z pražské Homolky. Stav mé ženy nebyl nadále život ohrožující, leč určitá omezení má stále. Postupně jsem začal studovat, a čím víc jsem se tím prokousával, tím víc jsem zjišťoval, že návrat k přírodě, k sobě samému, k samé podstatě fungování vesmíru je víc než nutný.

Studoval jsem alternativní techniky jako EFT, RUŠ, NLP… prošel jsem transformačními kurzy… a pořád mi něco chybělo. Stále tam nebylo to velké Wau. Mám rád věci, které byť jsou i třeba složité, tak jdou dělat jednoduše. No a pak to přišlo, kdesi na netu na mě vyskočilo cosi o nějakém kurzu „Technika kvantového doteku matrixu“. Sám netuším proč, ale ihned jsem shlédl video a už jsem na kurz vypisoval přihlášku. 🙂 Víte, bylo to, jako když do Vás vrazí vlak, samozřejmě jen obrazně.

Po absolvování kurzu TKDM jsem si byl jist, že jsem našel svůj směr a poslání. Tato metoda mě naprosto uchvátila, a hlavně ve mně dokázala probudit všechny ty skryté schopnosti, o kterých jsem jen tušil, že ve mně dřímou a čekají na probuzení. Děkuji, děkuji, děkuji! Autor metody Pavel Vondrášek je skvělý člověk, který si na nic nehraje a své kurzy pojímá jako hru. Informací bylo tolik, že se mi hlava málem rozskočila, ale jak jsem již psal, díky němu mně všechno zapadalo do sebe. Cesta je cíl a má cesta je ještě velmi dlouhá, nicméně nyní již po ní kráčím s radostí a lehkostí.

S úctou k Vám i celému vesmíru

Roman Sobotka