Ceník kvantové terapie - platí pro dospělé, děti i zvířata.


Osobní terapie
800 Cena za 30 minut
  Objednat
  Nabití předmětu
  200 Cena za 1 ks
   Objednat
   Ceník je situován jako ½hodinová terapie. Nicméně zahrnuje vlastně 1 hodinu. První polovina slouží pro seznámení s daným problémem, návrh řešení a vysvětlení samotné terapie, kde již při tom působím kvantovou vlnou. A druhá polovina je na terapii, kdy je použito více technik a dělá se třeba v ten den večer, když je člověk uvolněn a spí (není nutné), tedy na dálku.

   Osobní terapie

   Možná jen v Brně – Řečkovicích. Platba v hotovosti nebo předem na účet.
   Terapie 1/2 hodiny na místě + 1/2 hodiny terapie na dálku.

   Terapie na dálku vs. Dar za dar

   Klient zašle objednávku. Po potvrzení terapie zašle platbu dle instrukcí a do zprávy pro příjemce napíše své jméno nebo jméno osoby, která bude cílem terapie. Zasláním platby zároveň vyjadřujete souhlas s použitím kvantové terapie.

   Cena terapie na dálku je zvýhodněná a princip spočívá v tom, že po týdnu se spojíme, popíšete mi změny, které nastaly nebo nenastaly, a dle vaší spokojenosti mi zašlete na účet zvolenou částku dle vaší spokojenosti. Sami si ohodnotíte, zda to byl pro vás přínos, či nikoliv. Případně se dohodneme na pokračování, protože některé vážnější případy nelze řešit najednou a je třeba postupovat cíleně, krok po kroku, až ke zdárnému výsledku, jaký si přejete.

   Nabití předmětu

   Každý předmět má své kvantové (energetické) pole a lze ho přeprogramovat nebo upravit jeho energii. Po obdržení požadavku klienta nastavím energetické pole minerálu, přívěsku, prstýnku… a vytvořím z něj kvantový zářič, který může dotyčnému posilovat jeho zdraví, harmonii nebo může do jeho reality přitahovat to, po čem touží.
   Hlavním cílem terapie je společně s Vámi restartovat Váš vnitřní počítač a ukázat mu, že vše je možné a že i on sám může být tvůrcem své vlastní reality.
   Pro úspěch terapie je předpokladem, že sami chcete změnu podstoupit. Musíte si tedy odpovědět, zda opravdu chcete daný problém řešit. Abych to uvedl na příkladu. Kontaktujete mě s bolestmi zad, chcete úlevu, ale zároveň máte v podvědomí strach, že přijdete o invalidní důchod. Nebo chcete řešit vztah, a přitom v podvědomí víte, že v něm nebudete ani tak pokračovat.